ZAWODOWO TRAFIAM

W SEDNO 

Buduję TREŚCI.

NA CZAS.

NA KAŻDY TEMAT.

Dla dużych firm

i osób prywatnych.

 

Musisz coś napisać, a nie wiesz, jak?
Webwriting. Listy motywacyjne. Zaproszenia. Wystąpienia. Dedykacje. Podziękowania. Życzenia. Listy oficjalne i prywatne. Ogłoszenia. Podania
i odwołania. Instrukcje. Regulaminy. Oferty.

Zleć mi te zadania. Napiszę wszystko, co trzeba i jak trzeba.

Zarządzam wszystkimi tekstami skutecznie i kompleksowo. Pracuję sprawnie, precyzyjnie i terminowo.
CZYTAM i słucham ze zrozumieniem. PISZĘ z łatwością. POPRAWIAM z celnością snajpera.
Jestem PŁATNYM AGENTEM! Agentem językowym!
Szukasz dobrego materiału pisanego? Zapraszam!

Zostań moim ZLECENIODAWCĄ!

Taka redaktor to skarb! Rzetelna i profesjonalna, życzliwa i lojalna. Nienarzucająca się, choć nieustannie czujna. Dyskretnie sprawująca pieczę nad każdą stroną książki. Inspirująca. I zachęcająca do twórczego omawiania każdej rozkładówki w trójkącie: autor – ilustrator – redaktor. Tak lubię najbardziej!

Agnieszka Frączek, dr hab. UW, germanistka, autorka książek dla dzieci

Pracuję w branży wydawniczej od ponad 20 lat, spotkałam w tym czasie setki redaktorów, korektorów, menadżerów i dyrektorów... Ale na palcach jednej ręki mogę policzyć ludzi takich jak Martyna - kochających słowa, cieszących się ich brzmieniem, a przy tym ciekawych tego, co mają do powiedzenia inni, szanujących ich styl, ich język... Martyna nie zmieniała moich tekstów tak, żeby brzmiały jak jej własne. To były nadal moje słowa - ale lepsze... Praca z nią to wielka przyjemność i komfort. Nie tylko dlatego, że wszystko, co robi, jest najwyższej jakości, ale także dlatego, że pozostaje przy tym skromną, dowcipną, otwartą osobą, podchodzącą do innych z ogromną kulturą.

Liliana Fabisińska, autorka, tłumaczka, dziennikarka

Poszukującym kompetencji (nie tylko językowych) oraz dobrego słowa, polecam szczególnie gorąco! Martyna włada językiem polskim z lekkością i starannością. Bogate doświadczenie w redakcji tekstów zgrabnie łączy z kreatywnym podejściem zarówno do zwykłych zadań, jak i specjalnych.

Joanna Kołodziejczak

Martyna Maroń ubierze w słowa każdą myśl. W trakcie programu Biznes w Kobiecych Rękach pokazała szeroki wachlarz swoich umiejętności, a szczególnie dała się poznać jako osoba profesjonalna i kontaktowa. Polecam z całego serca

Weronika Reszela, Skillhouse.io

Martyna potrafi dodać słowom skrzydeł, zwykłe zdania przeistoczyć w piękne ptaki. Maluje obrazy słowami.

Anna Popławska, dr inż. PW, pracownia wnętrz Onyks

Martyna Maroń to marka sama w sobie. Zawsze zaangażowana, profesjonalna i niezawodna. Jej energia w połączeniu z dużą komunikatywnością gwarantuje sprawną i owocną współpracę, a pozytywne nastawienie do świata i dystans do siebie przemieniają kontakty biznesowe w przyjemne międzyludzkie relacje. Przy obecnym zalewie informacji, jakiemu ulegamy, tyko specjalista z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnymi umiejętnościami może kompleksowo zarządzać treściami zapewniając ich najwyższą jakość oraz oczekiwany zasięg. Dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi agencji językowej dajBOOK prowadzonej przez Martynę Maroń. To najlepszy agenj językowy jakiegokolwiek poznałam.

Grażyna Sroczyńska, prezes zarządu AURA Technologies Sp. z o.o.

Napisz do mnie